Ağrısız, Güvenli, Hızlı ve Etkili

Femilift: Genital Gençleşme

Femilift, cerrahi işlem gerektirmeyen genital bölge sorunlarının tedavisinde son derece etkili bir Fraksiyonel Karbondioksit (CO2) Lazer teknolojisidir. Bu hızlı, acısız, tamamen güvenli ve etkili tedavi, vajinal kuruluk, sıkılık kaybı ve diğer kadınsal problemleri çözmeye yardımcı olur.

Femilift Nasıl Uygulanır?

Femilift, yüksek enerji içeren ışık enerjisini dokuya göndererek kolonlar halinde tedavi sağlar. Bu, çevre dokulara zarar vermeden kontrollü termal hasar oluşturur ve daha kısa iyileşme süreleri sunar. Tedavi, dokuda yeni kolajen üretimini tetikler ve vajina duvarlarını güçlendirerek sıkılaştırır.

Hangi Sorunları Tedavi Eder?

Femilift, vajinal sıkılık kaybı, kuruluk, atrofi, gençleştirme, doğum sonrası rehabilite, menopoz sonrası sorunlar, enfeksiyonlar ve diğer genital bölge problemlerini başarılı bir şekilde tedavi eder. Ayrıca labioplasti, siğil tedavisi, dış bölge beyazlatma ve gebelik çatlağı gibi estetik sorunları da çözebilir.

👉 Vajinal Gençleştirne

👉  Vajinal Daraltma

👉 Stres Üriner İnkontinans Tedavisi

👉 İdrar Kaçırma Tedavisi 

👉 Vajinal Kuruluk

👉 Menopoz Sonrası Rehabilitasyon

👉 Tekrarlayan Enfeksiyonlar

👉 Doğum Sonrası Rehabilitasyonu

👉  Labia Minora Gençleştirme

👉 Labia Majora Gençleştirme

👉 Genital Siğil Tedavisi

👉 Labioplasti.

👉 Gebelik Çatlağı Tedavisi

👉 Vulvar Beyazlatma

Ameliyatsız vajina daraltması yapılabilir mi?

Lazerle vajina daraltma, ameliyatsız bir yöntemdir. Ameliyat istemeyen ve anesteziye karşı çekinceleri olan kadınlar için ideal bir seçenektir. Bu yöntem, vajinanın biraz daha sıkılaşmasını isteyenlerde, vajinal genişlik sorunu olmayanlarda ve diğer organ sarkmaları eşlik etmeyen durumlarda uygulanabilir. Genellikle 3-4 seans şeklinde yapılan tedavilerin her biri 15-20 dakika sürer ve seanslar arasında 10-15 gün aralık bulunur. Kalıcı sonuçlar elde edilir.

Lazerle genital estetik uygulamaları nelerdir?

Lazer teknolojisi, genital estetik ve kadın hastalıklarında yaygın şekilde kullanılır. Genital beyazlatma, vajinal daraltma, idrar kaçırma tedavileri, rahim ve mesane sarkması, menopoza bağlı vajinal kuruluk ve atrofik vajinit gibi sorunların tedavisinde etkilidir. Ayrıca cinsel ilişki sırasında haz duyumunu artırıcı, vajinal enfeksiyon tedavileri ve genital siğillerin yakılmasında da lazer teknolojileri kullanılmaktadır.

Lazerle genital bölge sıkılaştırılır mı?

Lazer tedavileriyle genital bölge sıkılaştırılabilmektedir. Lazer ışınlarının ısı etkisiyle vajinadaki dokular tedavi edilir ve doku iyileşme sürecine girer. Bu süreçte kan dolaşımı ve kolajen sentezi artarak dokunun elastikiyeti ve duyarlılığı artar.

Lazerle Vajina Daraltma Kalıcılığı

Lazerle vajina daraltma işlemi kalıcıdır, ancak bazı durumlarda yılda bir kez yapılan bir seans gerekebilir.

Lazer ve Vajina Karartma

Lazer tedavileri uygun doz ve şiddette uygulandığında vajina kararmasına neden olmaz. Tam tersine, vajina beyazlatmada kullanılabilir. Güvenilir ve uzman kişiler tarafından yapıldığında herhangi bir kararma riski yoktur.

Vajinal Beyazlatma İşlemi

Vajina lazerle beyazlatılabilir ve bu işlem genellikle 3-4 seans olarak yapılır. Tedavi sonrası, deniz, havuz ve saunadan uzak durulması önerilir. Lazerle vajina beyazlatma, özellikle sonbahar, kış ve bahar aylarında tercih edilebilir.

Lazerle Genital Estetik Güvenli midir?

Lazerle vajinal estetik işlemler sağlık açısından güvenlidir. Acısız ve ağrısızdır. Öncesinde anestezik krem kullanılarak uygulanır ve günlük yaşama hemen dönülebilir.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu doldurun.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir
veya randevu oluşturabilirsiniz.